Manželka se dozvěděla o zradě svého manžela a rozhodla se mu dát lekci tím, že odejde a zase se vdá

Žili jsme s mým manželem mnoho let. Děti vyrostly a zůstali jsme sami.

Začala jsem si všímat, že můj manžel začal trávit méně času doma. Pokaždé řekl, že má buď služební cestu, nebo naléhavé schůzky.

Zdroj: bara-bu.net

Ale nejsem hloupá, okamžitě jsem si uvědomila, že můj manžel si našel milenku. Přestože jsme spolu žili mnoho let, stále mám city ke svému manželovi a neměla jsem v úmyslu ho přenechat jiné ženě.

Nejprve jsem se rozhodla postarat se o sebe. V zásadě jsem vypadala dobře, ale teď jsem se rozhodla trochu se změnit.

Koupila jsem si pár nových šatů, nechala jsem se ostříhat. Všiml si mé proměny a několikrát mě dokonce pochválil. Ale stále se neobjevoval doma. Pak jsem šla do extrémních opatření.

Jednou jsem mu zavolala z jiného čísla, přičemž změnila hlas. Nyní, v naší éře technologii, nebylo těžké to udělat. Zavolala jsem mu a řekla, že vím, že má milenku, kterou velmi často navštěvuje, a dokonce vyjmenovala dny, kdy nebyl doma.

Vyhrožovala jsem, že jeho ženě řeknu všechno, pokud mi nezaplatí velkou částku peněz. Měli jste slyšet jeho reakci. Začal koktat a něco zamumlal, požadoval důkazy své nevěry. Ale mluvila jsem velmi sebevědomě a pak souhlasil s mými požadavky. Tehdy jsem si uvědomila, že jsem se trefila. Můj manžel mi opravdu není věrný.

Někde v hloubi duše jsem stále doufala, že se mýlím ve svých podezřeních, ale ukázalo se, že tomu tak nebylo.

Opravdu mě podvádí. A můj manžel nyní přestal, po večerech zůstával doma a snažil se mi věnovat svůj volný čas. Ale chtěla jsem mu ublížit stejně jako on ublížil mně.

Večer jsem teď začala mizet. Předtím jsem mu teda řekla, že vím o jeho zradě, že mi o tom řekl jistý dobrý člověk a teď žádám o rozvod.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Můj manžel se mi pokusil omluvit a řekl, že se to už nebude opakovat, ale já jsem byla neoblomná. Každý večer jsem se připravovala na rande a odcházela z domova.

Šla jsem do divadla a snažila jsem se odvrátit od smutných myšlenek. A můj manžel na mě čekal doma a byl velmi nervózní. Když jsem se vracela domů, občas jsem si koupila květiny a přinesla je domů.

Manžel se ze své žárlivosti prostě zbláznil. Jednou jsem mu řekla, že poté, co jsme se s ním rozvedeme, já odjedu a vdám se. Plakal, řekl, že to nepřežije, a požádal, abych na všechno zapomněla a začali jsme znovu:

„Musíš to pochopit, byl jsem úplný blbec, myslel jsem si, že je to jen tak, nic vážného. Z nějakého důvodu jsem se bál, že ztratím svoji mužskou přitažlivost, a rozhodl jsem se tímto způsobem prosadit. Ale pořád tě miluji. Koneckonců máme děti, co si o nás budou myslet? Nebudeme přece ničit naši rodinu“

Jeho slova se mě dotkla a já jsem se rozhodla mu odpustit. Ale samozřejmě jsem si nepřiznala, že jsem všechno vymyslela. Nechám ho trpět, ať se bojí, že to dokážu udělat.

PSALI JSME: JE MI TŘIAŠEDESÁT, MŮJ MANŽEL JE O ŠEST LET STARŠÍ: PROČ JSME NEDÁVNO PODALI ŽÁDOST O ROZVOD

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA POSLALA FOTO SVÉMU MANŽELOVI, PAK SI UVĚDOMILA, ŽE UDĚLALA CHYBU: PŘI POHLEDU NA FOTO SE MUŽ ROZHODL POŽÁDAT O ROZVOD

Share