„Má souvislost s diagnózou“: Anička Slováčková ukázala jedno tetování. Měla pro to důvod

Anna Julie Slováčková porazila zákeřnou nemoc a nyní se opět může plně věnovat věcem, které miluje. Herečka a zpěvačka je nyní velmi zaneprázdněná, ale také věnuje čas i svým sociálním sítím. Nedávno například fanouškům ukázala jedno tetování. Podle ní to souviselo s její diagnózou. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Když jí bylo 24 let, lékaři jí řekli, že má rakovinu prsu. Poté začal její dlouhý boj se zákeřnou nemocí a porazila ji. Inspirovala mnoho lidí, že s podobnými nemocemi je třeba bojovat.

Anna Julie Slováčková / Zdroj: youtube.com

Kvůli této nemoci podstoupila operaci a pak jí na ňadru zbyla jizva. Rozhodla se proto, že chce mít kolem tohoto místa tetování, které si nechala udělat před více než rokem.

„Není to nové, mám to na pravé straně těla a má souvislost s diagnózou,“ řekla pro Život v Česku Anička Slováčková.

Anna Julie Slováčková / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že se rozhodla udělat to jako mentální podporu, aby to vypadalo hezky. Chtěla pozitivně hledět na událost, která souvisela s nemocí.

Herečka nevylučuje, že by si v budoucnu mohla nechat udělat ještě nějaké tetování. „Kytičky už dále rozšiřovat nebudu, ale přiznám se, že si nemyslím, že by šlo o mé poslední,“ dodala Anička Slováčková.

Anna Julie Slováčková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka loni vydala album a nyní se také věnuje hudbě, pracuje na nových písních.

PSALI JSME: “VŽDYCKY JSEM SE TOHO BÁLA“: KAMARÁDI KOMENTOVALI, CO SE STALO S PRVNÍ MANŽELKOU EXPREZIDENTA TRUMPA

PŘIPOMÍNÁME: “ANI ZADARMO BYCH JE NECHTĚLA”: PATRICIE PAGÁČOVÁ ČELILA KRITICE KVŮLI NETRADIČNÍM ŠATŮM. KDO ZE ZAHRANIČNÍCH CELEBRIT OBLÉKL STEJNÝ OUTFIT

Share