Hvězda seriálu Ulice Anna Kadeřávková přiznala, že je na některé role moc hezká. Co řekla o svém životě

Herečka Anna Kadeřávková se proslavila díky seriálu Ulice, to bylo už v roce 2005, tehdy ztvárnila roli Roziny Maléřové. Věnuje se herectví, hraje ve filmech a seriálech, stala se populární a nyní je aktivní i na sociálních sítích. O svém životě promluvila v pořadu TALK! Píše o tom server TN.cz.

Když začala hrát v seriálu Ulice, bylo jí 15 let. Herečka je velmi šťastná, že tuto příležitost měla, díky tomuto seriálu, o kterém v Česku slyšel asi každý, se stala známou.

Anna Kadeřávková / Zdroj: youtube.com

Podle ní je vzhled v kariéře herečky velmi důležitý. „Nejčastěji ztvárňuji takové pipiny. Blond vlasy, hezký look, takže takové pipinky,“ řekla Anna Kadeřávková.

Samozřejmě chodí na castingy, ale několikrát jí bylo řečeno, že pro ty role, které by chtěla hrát, je moc hezká. „Několikrát se mi to i vymstilo,“ dodala herečka. Ale teď si uvědomuje, že se to někdy stává.

Anna Kadeřávková / Zdroj: youtube.com

Kromě toho je také influencerkou. Je aktivní na sociálních sítích, zveřejňuje fotky a videa, ukazuje svůj život.

Někteří lidé jí píší negativní komentáře, ale už si na to zvykla. Nemyslí, že na podobné komentáře by měla odpovídat. Podle ní je dobrým řešením smazat to, co je negativní, co se jí nelíbí.

Anna Kadeřávková / Zdroj: youtube.com

Herečka randí se slovenským youtuberem Danielem Sebastianem, který je také známý pod přezdívkou GoGo. Teď spolu nežijí a neví, jak se bude jejich vztah vyvíjet v budoucnu.

Je to už její druhý vztah na dálku a něco takového by nikomu nedoporučila. Byla by ráda, kdyby její partner žil ve stejném městě, kde žije ona, tedy v Praze. Vysvětlila, že vztah na dálku je složitější, vyžaduje to více času, energie a peněz.

Anna Kadeřávková / Zdroj: youtube.com

Anna Kadeřávková zatím svatbu neplánuje. Nechce to a necítí, že by to teď bylo správné.

PSALI JSME: “NEJHEZČÍ HOLČIČKA VE STŘEDNÍ EVROPĚ”: MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA SVOU DCERKU

PŘIPOMÍNÁME: HANYCHOVÁ A SOUKUP UKÁZALI ZAMILOVANÉ VIDEO: „JE TO INTENZIVNÍ A KRÁSNÉ“

Share