Dvojčata, která se narodila jako siamská, jsou nyní oddělená: Jak dnes vypadají holky

Dvojčata Eva a Erica Sandovalové strávili většinu svého dětství v nemocnici kvůli velmi vzácnému onemocnění. Děti nejsou jen dvojčata, ale siamská dvojčata.

Eva a Erica mají to nejcennější pouto, jaké může mít kterákoli dvojice sourozenců. V srpnu sestry oslavily své šesté narozeniny.

Dvojčata zůstala sloučená až do dvou let, protože od okamžiku narození by bylo životu nebezpečné je rozdělovat. Výsledkem bylo, že sestry strávily většinu svého života v nemocnici, uvádí jejich stránka na Facebooku. Dvojčata nakonec oslavila své narozeniny odděleně, když jim bylo tři roky.

Dvojčata/zdroj: apost.com

Téměř polovina všech siamských dvojčat se narodila mrtvá, a ještě více zemře během dne.

Dvojčata/zdroj: apost.com

ABC News uvádí, že krátce po narození dvojčat šli jejich rodiče k populárnímu chirurgovi do dětské nemocnice Lucile Packard Stanford v Kalifornii. Dr. Gary Hartman provedl během své kariéry šest operací k oddělení siamských dvojčat a lze s jistotou říct, že byl více než kvalifikovaný k řešení jejich problému.

Dvojčata/zdroj: apost.com

Dvojčata se narodila v roce 2014 a podle Sacramenta Bee strávili prvních sedm měsíců svého života v nemocnici. Ve věku dvou let se jejich zdraví začalo zhoršovat a pro přežití potřebovali operaci. Tato operace byla zdlouhavá: trvala 17 hodin.

Jedno z dvojčat/zdroj: apost.com

Podle zaměstnanců Stanfordské dětské nemocnice jsou děti nyní ve školce a jsou zvyklé používat chodítka a protézy. Lékaři chtějí, aby dívky v budoucnu pro podporu a rovnováhu používaly hůlky místo chodítek.

Máma a jedno z dvojčat/zdroj: apost.com

Při současném pohledu na ně nelze říct, že měli zdravotní problémy. Jako každé dítě si rádi hrají s panenkami Barbie, loutkami a kinetickým pískem. Jejich matka tvrdí, že jsou také velmi upovídaní.

Líbil se vám tento příběh? Nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a nechat nám svůj komentář!

PSALI JSME: Jedno tělo pro dva lidi: Jak žijí 28letá siamská dvojčata

PŘIPOMÍNÁME: Dvojčata se při narození držela za ruce: Dnes jsou nejlepší kamarádky

Share