Kráska z Titanicu oslavila 45: Nadváha jí nezabránila patřit mezi nejkrásnější britské herečky a vdát se za milionáře

Role Rose v Titanicu se nestala hlavní v kariéře umělkyně. Má za sebou řadu nezapomenutelných rolí ve slavných filmech jako Předčítač nebo Nouzový východ.

Svůdná Kate Winsletová je respektována nejen svým talentem, ale také tím, že odmítá stereotypy: hvězda je hrdá na tvary své postavy a svěřila se s tím, že hollywoodští producenti jí platili velkou sumu peněz za to, když zůstane obézní.

Zdroj: starhit.ru

Majitelka krásné ženské postavy, trojnásobná maminka a držitelka zlaté sošky Oscara oslavla 45.

Kate Winsletová se vždy dokázala přijmout taková, jaká je. Kate vícekrát mluvila o negativním postoji k plastické chirurgii, která může radikálně změnit vzhled a ukrást individualitu člověka.

Hollywoodská hvězda takéne snáší diety. Nadváha nezabránila Kate, aby získala roli v legendárním filmu Titanic. James Cameron najal pro herečku osobního trenéra a prosil ji, aby zhubla o několik kilogramů.

Zdroj: starhit.ru

Málokdo věřil, že do světa Velkého kina pronikne trapná teenagerka: od dětství byla Kate kvůli nadváze zesměšňována svými vrstevníky.

Zdroj: starhit.ru

Zdroj: starhit.ru

Ředitelé se na herečku dívali a cítili, že má potenciál. Kate získala svou první slávu díky práci s Peterem Jacksonem.

Zdroj: starhit.ru

Herečka je známá široké veřejnosti především z role bohaté Rose v americkém romantickém snímku Titanic. Tehdy jí bylo 22 let.

Po premiéře filmu Titanic padla světová sláva na Kate. James Cameron ve skutečnosti hledal herečku úplně jiného typu, ale vytrvalost a talent Kate si vyžádali svou daň.

Režisér samozřejmě trval na tom, aby Kate zhubla. Dokonce i tehdy Winsletová označila hollywoodské stereotypy o postavě za urážlivé a absurdní.

Pak Kate potkala Jamese Tripletona, který se stal jejím manželem a otcem její dcery Mie.

Zdroj: starhit.ru

Na jaře roku 2003 se režisér Sam Mendes a Kate tajně vzali a v prosinci se stali rodiči jejich syna Joea. Rodina se usadila v New Yorku v Samově luxusním bytě. Herečka se dlouho necítila tak šťastná: Mendes ji obklopil pozorností a péčí.

Zdroj: starhit.ru

Režisér udělal chybu tím, že pozval Kate na svůj film Cesta ke změně. Zpočátku to vypadalo jako dar osudu: Winsletová opět hrála s blízkým přítelem Leonarda DiCapria.

Chování manžela avšak bylo nepříjemným překvapením: na scéně se Sam proměnil v tyrana, takže na konci práce se umělec cítil úplně zničený. Zdálo se, že pocit beznaděje plynul z obrazovky do reality a vztah manželů začal opravdu krachovat.

Zdroj: starhit.ru

A ačkoli Mendes předtím ujistil, že v případě krize bude spěchat na záchranu manželství, svůj slib nedodržel. Pak manžel přestal skrývat svůj poměr s Rebeccou.

Kate si svobodu dlouho neužila: v srpnu 2011 se během dovolené na ostrově Necker setkala s bohatým milionářem Nedem Rocknrollem. V prosinci 2012 se vzali a v roce 2013 se jim narodil syn Bear.

Zdroj: starhit.ru

„Nemám části těla, které nesnáším. Měla jsem práci, kde mi platili vysloveně za to, že zůstanu pro své filmové role pořádně tlustá,“ řekla hvězda.

Zdroj: starhit.ru

Psali jsme: Kultovní seriál Herkules slaví 25 let: Jak dnes vypadá jeho hlavní hvězda Kevin Sorbo

PŘIPOMÍNÁME: “NA OČKOVÁNÍ URČITĚ PŮJDU”: PROČ JIŘINA BOHDALOVÁ SE ROZHODLA NA TAKOVÝ KROK

Share