Žena porodila v 51 letech trojčata: Nyní je matka odsouzená celým internetem

51letá Julia se nedávno stala poprvé matkou se třemi dětmi najednou. Nyní je žena ve svém rodném městě skutečnou celebritou.

Lékaři se domnívají, že porod v tomto věku je výsledkem vynikajícího zdraví ženy.

Zdroj: poradnytsya.info

Medicína už udělala krok vpřed a dnes si často můžete přečíst zprávy, že se někde 70letá žena stala matkou. Pro země bývalého Sovětského svazu je to však skutečný fenomén

Zdroj: poradnytsya.info

O 22 dní později byla nová matka a tři andělé, zcela zdraví, propuštěni z perinatálního centra.

Julia se přiznala, že už dlouho chtěla být matkou. Teprve po setkání s Eugenem si uvědomila, že její přání stane realitou.

Julia potkala svého budoucího manžela na internetu v roce 2011. Nedávno měli svatbu. Rodiče se nebojí trojitého zatížení, protože oba snili o dětech. Příbuzní a kolegové se snaží páru všemožně pomáhat: posílají plenky a oblečení.

Zdroj: poradnytsya.info

Julia a Eugene žijí ve dvoupokojovém bytě, samozřejmě tento prostor pro 3 postele nestačí, ale rodiče se nestresují. Jsou přesvědčeni, že budou schopni vychovávat děti. Julia pracuje jako vedoucí zábavního centra a Eugene je učitel na Technické univerzitě.

Uživatelé internetu však na tuto zprávu zareagovali nejednotně: někteří lidé přejí zdraví, jiní přemýšlejí o tom, co se stane s dětmi, protože rodiče už nejsou tak mladí, jak by chtěli. Jsou ti, kteří novou matku odsuzují.

PSALI JSME: ŽENA NEMĚNILA SVŮJ STYL VÍCE JAK 8 LET: KDYŽ STYLISTA RADIKÁLNĚ ZMĚNIL JEJÍ VZHLED, BYLA MILE PŘEKVAPENÁ

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSNÉ VÁNOCE RODINY KAROLINY GUDASOVÉ SE PŘEMĚNILY VE STRES: JEJÍ SYN PŘESTAL CHODIT

Share