Categories: Dnes

Tohoto pejska poznáte z tisíce a není divu: Takové dlouhé řasy má daleko ne každý

Profesionální groomerka Chloe Shaw z anglického města Romford se v srpnu 2020 stala majitelkou pejska plemene kokršpaněl. To, že je její nový mazlíček výjimečný, si dvacetiletá dívka uvědomila hned.

Šlo o nezvykle dlouhé řasy psa, kterého majitelka nazvala Walt. Ano, psi, stejně jako lidé, mají řasy. Zvláště výrazné jsou u některých plemen, včetně kokršpanělů.

Přitom si nelze nevšimnout, že řasy Walta jsou příliš dlouhé. Lidé, kteří je vidí poprvé, nemohou uvěřit, že jsou skutečné. Ale jsou skutečné, ujišťuje dívka, jen dobře upravené, stejně jako celá srst jejího mazlíčka.

„Denně ho rozčesávám a jednou za čtyři týdny mu stříhám vlasy a nehty,“ dodala Chloe.

A teto úpravy krásy přinášejí své ovoce, které lze vidět na fotografii na Waltově Instagramu, kde jeho fanoušci pořád vychvalují psa. Příjemná slova pejsek slyší i na ulicích od kolemjdoucích.

„Tento zábavný a nejroztomilejší chlapec má velmi rád pozornost, kterou se neustále dostává od lidí během našich procházek,“ sdělila jeho majitelka.

PSALI JSME: TOULAVÝ PES SE LIDEM VYHÝBAL, ALE NAŠLI SE LIDE, KTERÉ MU UKÁZALI CO JE TO SKUTEČNĚ DOBRO

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ ŠTĚNĚ ZMIZELO V ROCE 2006, MAJITELÉ SE SNAŽILI HO NAJÍT, ALE MARNĚ : PO 14 LETECH SE STAL ZÁZRAK A PES SE OBJEVIL

tetiana.hetsman@gmail.com

Recent Posts

Jakub Prachař prolomil mlčení: po několika dnech otevřeně promluvil o incidentuv v letadle

Herec a moderátor Jakub Prachař se po několika dnech ticha konečně rozhodl veřejně promluvit o…

2 hodinami ago

Halina Pawlowská zaskočila novým vzhledem: pohubla tak, že ji fanoušci skoro nepoznali

Zdálo se, že se stáhla do ústraní, ale pak se objevila – a způsobila na…

3 hodinami ago

Lucie Vondráčková naznačila konec Soni z Ulice: Bude z ní uklízečka nebo spadne ještě níž

Lucie Vondráčková se v nekonečném seriálu Ulice zhostila role, která diváky zvedá ze židlí. Její…

3 hodinami ago

Tiffany Richbitch je zpět: Ondřej Brzobohatý v šatech ovládl jeviště a všem vytřel zrak

Ondřej Brzobohatý znovu vytáhl své alter ego a proměnil se ve svůdnou, sebevědomou a provokativní…

15 hodinami ago

Divošky po šedesátce: Holubová, Havlová a Pořízková rozjely jízdu v kabrioletu a dokázaly, že věk je jen číslo

V ulicích bylo veselo! Prahou se nedávno prohnala trojice žen, které si rozhodně nepletou život…

23 hodinami ago

Batulková poprvé k Prachařovu incidentu: „Nelze nás fotit jako zboží“. Brání syna po incidentu v letadle

Herečka Dana Batulková se po několika dnech ticha konečně vyjádřila k incidentu, který otřásl českým…

24 hodinami ago