Categories: Dnes

Před příjezdem rodičů jsem pečlivě uklízela, abych se předvedla jako dobrá hospodyně: A přesto nebyli spokojené

S mým přítelem jsme spolu už dva roky, nedávno mě požádal o ruku, byla jsem moc ráda a samozřejmě jsem souhlasila.

Žádost o ruku / Ilustrační foto / Zdroj: psychologies.ru

Celou tu dobu jsme žili odděleně a já bych chtěla bydlet spolu, pod jednou střechou 24 hodin s mužem, to je úplně jiná úroveň vztahu, před svatbou je třeba to zkusit. Začala jsem mu naznačovat, že by bylo skvělé, kdybychom spolu začali bydlet, a nedávno mi oznámil, že jeho rodiče odjíždějí na dovolenou na dva týdny a byt na tu dobu budeme mít k dispozici. Měla jsem velkou radost.

Nejprve všechno bylo v pohodě, začala jsem se chovat jako manžel, připravovala jsem pro milovaného večeře a snídaně každý den, v bytě jsem uklízela, aby byl vždy pořádek, zkratka, snažila jsme se ho potěšit, jak mohla.

Večeře / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Opravdu se mi líbilo žít s ním spolu, teď jsem si byla jistá svým rozhodnutím o svatbě.

Před příjezdem rodičů jsem pečlivě uklídila, abych se osvědčila z lepší stránky. K jejich příchodu jsem dokonce upekla lahodné koláčky, aby mě plně ocenily jako hospodyni.

Na druhý den ke mně přišel můj milovaný a řekl, že rodiče byli velmi nespokojené s tím, jak byl uklizený byt, údajně tam byla spousta špíny, a to zejména ve vaně a na wc, ale moje koláčky byly velmi suché a nechutné. Byla jsem v šoku! Nevím, co se jí nelíbilo, ale nechala jsem ve stejném stavu, jako jsem začala bydlet se svým milovaným.

Tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: belpressa.ru

Po tomto rozhovoru můj milovaný začal ztrácet zájem o budoucí svatbu, už si začínám myslet, že je ve mně zklamaný. Chci mu dokázat, že názor jeho matky je mylný, ale nevím jak.

Když přijde ke mně domu, snažím se vše pečlivě uklidit a on tu čistotu vidí, takže by neměl mít důvod o mně pochybovat.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Poraďte prosím, jak mám přesvědčil svého milovaného, že jsem dobrá hospodyně?

PSALI JSME: „GÉNIUS ÚKLIDU“: BLOGERKA ODHALILA PŘÍČINU ŠPATNÉHO ZÁPACHU PRÁDLA PO PRANÍ

PŘIPOMÍNÁME: „NIKDY SI NESTĚŽUJI“: SHANNEN DOHERTY VYPRÁVĚLA O TOM, JAK ŽIJE S RAKOVINOU VE IV. STADIU

tetiana.hetsman@gmail.com

Recent Posts

Jana Maláčová se znovu ozvala veřejnosti: po léčbě ukázala, jak jí znovu dorůstají vlasy

Jana Maláčová se v posledních týdnech téměř vytratila z veřejného prostoru. Po tvrdém volebním neúspěchu…

10 hodinami ago

Nečekané gesto Báry Basikové: Všechny hudební ceny skončily u popelnic

Zatímco většina hudebních hvězd si své trofeje hýčká, leští a vystavuje na čestném místě v…

10 hodinami ago

„Asi už to věděl“: Ondráček promluvil o poslední zprávě od Patrika Hezuckého

Smrt Patrika Hezuckého zasáhla nejen jeho nejbližší kolegy z rádia, ale i přátele, s nimiž…

10 hodinami ago

Po ztrátě znovu úsměv: Arichteva se ukázala po těžkém období, slavila s Brzobohatou

Po měsících, které pro ni nebyly vůbec snadné, přišel moment, jenž mnohé dojal. Veronika Arichteva…

10 hodinami ago

Adventní pohoda Pekarové Adamové: S manželem na trzích a lavina pochval

Po dlouhých letech, kdy patřila k nejviditelnějším tvářím české politiky, si Markéta Pekarová Adamová konečně…

1 dnem ago

Pomoc, nebo zbytečné gesto: Marešův koncert pro Hezuckého rozděluje veřejnost

Smrt Patrika Hezuckého zasáhla český mediální svět mnohem silněji, než si kdo dokázal připustit. Emoce,…

1 dnem ago