Yvetta Blanarovičová v roli Zdenky Procházkové / Zdroj: extra.cz
Yvetta Blanarovičová je skvělou herečkou, která si zahrála spoustu roli. Jednou z posledních byla postava Zdenky Procházkové v seriálu Ulice.
Yvetta Blanarovičová / Zdroj: Instagram
Blanarovičová v seriálu zahrála postavu, která trpí Alzheimerovou chorobou, a ve finále rozhodla pro eutanazii. Tato role byla dost těžká pro herečku, hlavně tím, že ona vůbec nic nevěděla o nemoci.
Yvetta Blanarovičová / Zdroj: Instagram
Tak Yvetta jela do centra Alzheimer Home aby tedy hlavně pochopila, proč její postava se rozhodla dobrovolně ukončit svůj život, a dozvěděla se více o chorobě.
Yvetta Blanarovičová / Zdroj: Instagram
Jak sama herečka prozradila v rozhovoru pro portál eXtra, po návštěvě centra Alzheimer Home a seznámení s těmi nejtěžším případy nemoci, ona zcela pochopila rozhodnutí své postavy.
Yvetta Blanarovičová v roli Zdenky Procházkové / Zdroj: extra.cz
„Bylo to těžké natáčení. Pochopila jsem, že teď a tady je to nejdůležitější, protože nikdy nevíme, co bude v budoucnosti. Sama v sobě jsem si řekla, že si máme o to víc vážit zdraví a normálního života, který vedeme,“ v rozhovoru pro eXtra řekla Yvetta Blanarovičová.
Yvetta Blanarovičová / Zdroj: YouTube
Se svou roli Blanarovičová se vyrovnala skvělé a zůstala spokojena. To ocenili dokonce i dívali seriálu.
PŘIPOMÍNÁME: „JSEM MOC RÁDA, ŽE TADY S VÁMI MOHU BÝT“: IVANA GOTTOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI PO TÉMĚŘ DVOU LETECH
Odchod Dany Drábové z tohoto světa otevřel nejen vlnu vzpomínek na její výjimečnou kariéru, ale…
Zpěvačka Markéta Konvičková patří k těm, kteří se nevzdávají ani tváří v tvář těžkému osudu.…
Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem a legendární kytaristka Lenka Filipová zažila v posledních dnech chvíle, na…
Eva Burešová znovu potvrdila, že patří mezi nejvýraznější osobnosti českého showbyznysu. Na svém Instagramu zveřejnila…
Modelka Tereza Maxová znovu ukázala, že skutečná láska časem neuvadá, ale naopak zraje do krásy.…
Předávání státních vyznamenání na Pražském hradě se tentokrát neobešlo bez pozornosti zaměřené na Andreje Babiše.…