Categories: Dnes

„Byla taková špína, že jsme se neodvážili nastěhovat“: Gabriela Partyšová musela na dovolené řešit malér

Moderátorka Gabriela Partyšová byla nucena třikrát přesunout svou částečně pracovní dovolenou do Spojených arabských emirátů. Když se tam ale nakonec dostala, čekalo ji další zklamání.

Gabriela Partyšová / Zdroj: Instagram

Jak Partyšová v rozhovoru pro web Super, když vstoupili do hotelu rezervovaného prostřednictvím webu, byli velmi překvapení. Pokoj byl tak špinavý, že se do něj ani neodvážili vejít. Kvůli tomu oni museli hledat volná místa v jiných hotelech.

Gabriela Partyšová / Zdroj: Instagram

„Byla taková špína, že jsme se neodvážili nastěhovat. Tím pádem jsme přišli o ubytování na dvanáct dní,“ v rozhovoru pro web Super se podělila moderátorka o potíže, kterým musela čelit během své dovolené.

Gabriela Partyšová / Zdroj: Instagram

Jak říká sama Gabriela, hlavní je dívat se na všechno pozitivněji. Moderátorce se sice podařilo najít vhodný pokoj, ale kvůli tomu vystřídala pět hotelů.

Gabriela Partyšová / Zdroj: Instagram

„Někdy se špatné věci ukážou jako pozitivum,“ v rozhovoru pro web Super dodala moderátorka.

To přidalo dobrodružství její dovoleně a udělalo ji trochu zábavnější. Hlavní je neztrácet sebeovládání, pak můžete i z takové situace najít cestu ven.

Gabriela Partyšová / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: KDO SI MYSLÍ, ŽE BUDE KANDIDOVAT NA PREZIDENTA: KOHO BY CHTĚLI ČEŠI VIDĚT NA PRAŽSKÉM HRADĚ

PŘIPOMÍNÁME: NĚMCOVÁ S DALŠÍMI SENÁTORY HLEDÁ MOŽNOST, JAK SESADIT ZEMANA: PREZIDENT PRÝ SELHAL MĚL BY ABDIKOVAT

tetiana.hetsman@gmail.com

Recent Posts

Jana Maláčová se znovu ozvala veřejnosti: po léčbě ukázala, jak jí znovu dorůstají vlasy

Jana Maláčová se v posledních týdnech téměř vytratila z veřejného prostoru. Po tvrdém volebním neúspěchu…

7 hodinami ago

Nečekané gesto Báry Basikové: Všechny hudební ceny skončily u popelnic

Zatímco většina hudebních hvězd si své trofeje hýčká, leští a vystavuje na čestném místě v…

7 hodinami ago

„Asi už to věděl“: Ondráček promluvil o poslední zprávě od Patrika Hezuckého

Smrt Patrika Hezuckého zasáhla nejen jeho nejbližší kolegy z rádia, ale i přátele, s nimiž…

7 hodinami ago

Po ztrátě znovu úsměv: Arichteva se ukázala po těžkém období, slavila s Brzobohatou

Po měsících, které pro ni nebyly vůbec snadné, přišel moment, jenž mnohé dojal. Veronika Arichteva…

7 hodinami ago

Adventní pohoda Pekarové Adamové: S manželem na trzích a lavina pochval

Po dlouhých letech, kdy patřila k nejviditelnějším tvářím české politiky, si Markéta Pekarová Adamová konečně…

1 dnem ago

Pomoc, nebo zbytečné gesto: Marešův koncert pro Hezuckého rozděluje veřejnost

Smrt Patrika Hezuckého zasáhla český mediální svět mnohem silněji, než si kdo dokázal připustit. Emoce,…

1 dnem ago