Žena/ Zdroj: YouTube
Žena si v obchodě koupila hrozny a neviděla, že v sáčku je nebezpečné zvíře.
Tara Jonesová, matka dvou dětí, koupila v obchodě jihoafrické červené hrozny, píše The Mirror.
Žena/ Zdroj: medialeaks.ru
Po návratu domů narazila žena na nemilé překvapení.
„Můj malý syn si všiml něčeho bílého a zeptal se: Mami, co to je? Nejprve jsem si myslela, že je to plíseň, ale pak jsem uviděla, jak se to něco začalo hýbat. Tehdy jsem si uvědomila, že je to pavouk,“ řekla Tara.
Hrozny/ Zdroj: medialeaks.ru
Žena nevěděla, o jaký druh se jednalo, i když bez toho bylo jasné, že nelze očekávat něco dobrého. Matka byla vyděšená myšlenkou, že její syn to mohl snadno sníst.
Tara zavolala do obchodu, jehož zaměstnanci jí slíbili, že kontaktují dodavatele. Není ale jasné, jak se tam zvířata dostala.
Hrozny/ Zdroj: medialeaks.ru
„Už nikdy nebudu jíst hrozny,“ napsal jeden z uživatelů sociální sítě.
PSALI JSME: NEPŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ PO NÁKUPU: MUŽ NAŠEL NA BANÁNU PODIVNOU VĚC
Ještě před pár měsíci to vypadalo, že dlouhá kapitola Jaroslavy Obermaierové v seriálu Ulice pomalu…
Agáta Hanychová patří k lidem, pro které Vánoce nezačínají až rozsvícením první adventní svíce. U…
V posledních dnech se kolem moderátora Patrika Hezuckého nashromáždila vlna zájmu, obav i podpory. Oblíbený…
V rodině legendárního Karla Gotta se po letech klidu a odchodu z dohledu médií objevil…
Herečka Patricie Solaříková se rozhodla otevřít dávno uzavřenou kapitolu svého života a ukázat fanouškům realitu,…
Markéta Pekarová Adamová vstoupila do nové životní etapy. Po dlouhých čtrnácti měsících sundala neviditelná rovnátka…