Zachráněna veverka se vždy vrací do své rodiny / Zdroj: YouTube
Poté, co v roce 2009 Brantley Harrison s rodinou zachránili zraněnou veverku, pustili jí zpět do volné přírody a nečekali, že se znovu uvidí.
Veverka dostala jméno Bella, a rodina chovali velmi dobře a krmili jí speciální dietou z ovoce a ořechů. Veverka žila spolu s rodinou až do jara 2010, dokud se úplně nezotavila.
Zachráněna veverka se vždy vrací do své rodiny / Zdroj: pandda.me
A tak přišel den, kdy se s Bellou rodina musela rozloučit a pustili ji zpět do volné přírody. Ale Bella nikdy neodcházela od svých lidi daleko. Ve skutečnosti stále navštěvuje svou lidskou rodinu tak často, jak může, i když od její záchrany uplynulo celých dvanáct let.
„Bella vždy sedí přímo u předních dveří a čeká, až si ji někdo všimne. A někdy skočí na okno v jídelně a podívá se do něj, aby si ji někdo všiml,“ říká Brantley v rozhovoru.
Zachráněna veverka se vždy vrací do své rodiny / Zdroj: pandda.me
Nejúžasnější na tom je, že po 12 letech, co Bella opustila dům Harrisonů, se k nim Bella znovu vrátila pro pomoc s poškozenou tlapkou. Ukázalo se, že kromě toho byla Bella těhotná. Takže Bella zůstala v rodině ještě měsíc.
Jinými slovy, nejen, že si pamatovala, kdo jí pomohl v těžké chvíli, rozhodla se vrátit, aby sdílela s lidmi novou etapu svého života.
„Je opravdu úžasné sledovat, jak dítě, které jsem vychovala, vychovává své děti,“ říká Brantley Harrison.
Zachráněna veverka se vždy vrací do své rodiny / Zdroj: pandda.me
PSALI JSME: MUŽ OMYLEM NECHAL OTEVŘENÉ OKNO A KDYŽ SE VRÁTIL DOMŮ, NAŠEL TAM NEČEKANÉHO HOSTA: KDO NA NĚJ UŽ ČEKAL DOMA
PŘIPOMÍNÁME: KOČKA, KTERÁ NEDÁVNO ZTRATILA SVÁ KOŤATA, UKRADLA NOVOROZENÉ ŠTĚŇÁTKA: JAK VŠE DOPADLO
Herečka Martha Issová se postarala o jeden z nejvýraznějších momentů zahájení Mezinárodního filmového festivalu v…
Z Pákistánu dorazila mrazivá zpráva, která zasáhla širokou veřejnost. Klára Kolouchová, průkopnice českého ženského horolezectví…
Karlovarský filmový festival zažil své slavnostní zahájení – poprvé po dvou dekádách bez charismatického Jiřího…
Herečka s nehasnoucím šarmem a energií, Jana Švandová, si z letošního filmového festivalu v Karlových…
Karlovy Vary se pomalu chystají na nájezd celebrit, a jedna z nejvýraznějších dám českého showbyznysu…
Kdysi spadla až na samé dno, dnes se znovu zvedá. Sestra slavného zpěváka a herce…