Pes / ilustrační foto / Zdroj: YouTube
Jednou Scott Brown, obyvatel USA, se skupinou turistů vedl cestu k horským vodopádům a najednou narazil na velkého černého psa, který nějakou dobu šel za nimi.
Muž našel v lese psa a chtěl si ho vzít s sebou / Zdroj: travelask.ru
Pes vypadal velmi přátelsky a muž byl překvapen, že pes je na tak neobvyklém místě. Scott se rozhodl, že se se psem blíže seznámí a rozhodl se ho vzít s sebou, aby v horách chudák nezamrzl.
Muž našel v lese psa a chtěl si ho vzít s sebou / Zdroj: travelask.ru
Brzy si to ale rozmyslel, a zde je důvod. Muž se rozhodl zkontrolovat, zda má pes majitele. Když uviděl obojek, našel vzkaz od jeho majitelů.
Ukázalo se, že pes se jmenuje Smokey a nikdy se neztrácel. Jen tento milující pes rád komunikuje s turisty, kteří přicházejí do této oblasti pro cestování.
Muž našel v lese psa a chtěl si ho vzít s sebou / Zdroj: travelask.ru
Majitelé žádají, aby ho nelitovali a nevzali s sebou černého psa, protože majitelé ho velmi milují. Když si Scott přečetl nápis připevněný k obojku, rozmyslel si brát psa s sebou.
Pes / ilustrační foto / Zdroj: YouTube
Je dobře, že se majitelé postarali o Smokey a napsali vysvětlující poznámku na obojek, jinak by ho někdo dávno vzal s sebou.
Poznámka kterou nechali majitele psa / Zdroj: travelask.ru
PSALI JSME: PES BYL TAK VYČERPANÝ, ŽE UŽ NEMALÉ ANI SILY BOJOVAT O ŽIVOT: ZAVŘEL OČI, JAKO TO DĚLAJÍ DĚTI
PŘIPOMÍNÁME: PES ŠTĚKAL NA SVÉHO MAJITELE, DOKUD HO NEPŘINUTIL JÍT DO LESA
Herečka a zpěvačka Eva Burešová se znovu stala terčem internetových soudců. Stačil jediný snímek z…
Demonstrace na podporu prezidenta Petra Pavla přilákala na Staroměstské náměstí tisíce lidí. Mezi očekávanými tvářemi…
Napětí mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou se opět vyhrotilo do otevřené války. Sotva uplynulo…
Český rozhlasový svět v posledních měsících čelí jedné bolestné zprávě za druhou. Další z nich…
Soudní spor mezi hercem Adamem Krausem a jeho bývalou partnerkou Nikol Enevovou se dostal do…
Lucie Borhyová má za sebou moment, který jí viditelně zlepšil den – a fanoušci si…