Tchyně a snacha / ilustrační foto / Zdroj: YouTube
Jsem vdaná už 2 roky, narodila se nám dcera, které je teď 3 měsíce. Tchyně se celou dobu snažila aktivně zapojit do našeho rodinného života. Někdy to bylo velmi nepříjemná.
Miminko / Ilustrační foto / Zdroj: molbuk.ua
Po narození dcery se situace zhoršila. Říkala, že o dětech nic nevím. Rozhodla jsem si postěžovat manželovi. On s ní promluvil, ale pomohlo to jen na týden.
Tchyně jen překročí práh našeho bytu, hned běží k dítěti. Nepovažuje za vhodné umýt si ruce a dodržovat základní hygienická pravidla. Prý jsou to moje výmysly.
Při krmení se dceři, jsou její rady ještě aktivnější. Považuje za vhodné, aby si všude strčila svůj nos: „Drahoušku, jak krmíš holčičku. Dej mi lžíci, ukážu ti, jak se to má dělat správně!”
Miminko / Ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com
Když tchyně krmila dceru, najednou malá začala silně kašlat. Vzala jsem dceru, a začal jí rychle pomáhat se odkašlat. Nakonec z toho vypukl děsivý skandál.
Ukázala jsem tchyni na dveře. Ta s křikem začala balit své věci. Cestou zavolala manželovi a postěžovala si, jak jsem se k ní špatně zachovala. Když se manžel vrátil z práce, nechtěl se mnou mluvit. Snažila jsem se něco zjistit, ale nepodařilo se.
Manželé a tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: zen.yandex.ru
Nyní máme doma napjatou situaci. Ještě trochu a dojde k rozvodu. Řekněte mi, jak mohu tuto situaci vyřešit? Nechci přijít o manžela, ale nehodlám se smířit s přítomnosti a rady jeho matky.
PSALI JSME: NECHÁPU, JAK SE MŮŽE TCHYNI ŘÍKAT „MÁMA“
PŘIPOMÍNÁME: ŽENA KOUPILA VEJCE A BYLA PŘEKVAPENA: JEDNO Z VAJEC VYPADALO VELMI ZVLÁŠTNĚ
Romantické fotografie Dary Rolins a Pavla Nedvěda z Itálie v posledních dnech rozvířily mezi fanoušky…
Případ dopravní nehody poslance Filipa Turka zůstává jedním z nejdiskutovanějších politických témat posledních dní Poté,…
Zpěvačka Markéta Konvičková si letošní léto užívá naplno. Krátce po návratu z dovolené v Chorvatsku…
Dopravní nehoda Filipa Turka, při níž se jeho vůz střetl s nemocničním automobilem převážejícím krev…
Přestože Markéta Pekarová Adamová před necelým rokem ukončila své působení ve vrcholné politice, zůstává v…
Dopravní nehoda vládního zmocněnce pro Green Deal Filipa Turka, při níž se v centru Prahy…