V Buči/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com
Český podnikatel, který uviděl záběry zvěrstev ruských okupantů v ukrajinské Buči, se rozhodl podpořit ukrajinskou armádu.
V Buči/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com
Ivo Lukačovič, jeden z nejbohatších českých podnikatelů, zakladatel a majitel portálu Seznam.cz, oznámil dar ve výši 100 milionů korun (přes 4 miliony amerických dolarů) na nákup zbraní pro ukrajinské ozbrojené síly. Napsal o tom na Twitteru.
Podle magazínu Forbes je Ivo Lukačovič 15. nejbohatší Čech.
Velvyslanectví Ukrajiny v ČR mu za jeho čin poděkovalo. „Je to velmi důležité. Nestačí mluvit o válečných zločinech Ruska na Ukrajině. Musíme posílit naše obránce, aby co nejdříve osvobodili všechna ukrajinská města od okupantů,“ uvedli ukrajinští diplomaté v prohlášení.
Ukrajinští vojáci/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com
PSALI JSME: VLADIMIR PUTIN ROZHODL, DO KDY BY MĚLA SKONČIT INVAZE NA UKRAJINU: RUSKÁ ARMÁDA ZMĚNILA STRATEGII
PŘIPOMÍNÁME: „JE TO RUSKÁ ARMÁDA, KTERÁ BYLA V BUČI“: MACRON JE PRO DALŠÍ SANKCE VŮČI RUSKU
Napětí ve společnosti po nedávných demonstracích nepolevuje a emoce dál víří nejen ulicemi, ale i…
Dcera Dary Rolins udělala krok, který fanouškům rozhodně neunikl. Sedmnáctiletá Laura, kterou veřejnost už roky…
Laďka Něrgešová vstoupila do padesátky způsobem, který by si ještě před pár měsíci sama netroufla…
Monika Marešová tentokrát nechala fanoušky nahlédnout za dveře svého soukromí víc než obvykle. Na sociálních…
Marie Růžičková má za sebou další nepříjemnou ránu. Zatímco se těšila, že po delší době…
Richard Krajčo překvapil fanoušky víc, než možná sám čekal. Na sociálních sítích se pochlubil společnou…