Smutna žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube
Dramatický příběh s nečekaným závěrem: manželka kvůli neustálým nevěrám se pomstila svému manželovi. Je pravda, že jeho příbuzní byli z takového činu v šoku.
Poměrně nečekaný příběh vyprávěl jejich syn na webu Reddit. Vysvětlil, že jeho rodiče měli komplikovaný vztah, který se téměř okamžitě začal rozpadat.
Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: skr.su
„Můj otec a matka měli do konce života poměrně složité manželství. Měl dlouholetý vztah s jinou ženou, která otěhotněla ještě před jeho smrtí. Táta plánoval opustit maminku, odjet ze země a přestěhovat se do Kanady, aby s ní začal nový život, “ vypráví syn.
Jeho otec žil se svou milenkou, i když se s manželkou nerozvedl. Ale všechno najednou skončilo: zemřel na infarkt během sexu. Rozdělením majetku a pohřbem se zabývala jeho žena. Nikdy mu však neodpustila.
Pohřeb / ilustrační foto / Zdroj: pokrovus.cerkov.ru
„Moje máma je na tátu velmi uražena, a tak nechala napsat na jeho náhrobek: „Na památku Johna – syna, manžela, otce a cizoložníka “,“ napsal autor příspěvku.
Žena / Zdroj: life.24tv.ua
Je zřejmé, že příbuzní a milenka manžela agresivně reagovali na takový čin manželky. Syn ji ale podpořil: myslí si, že máma jen poctivě ukázala, kým vlastně otec byl. Uživatelé Redditu většinou pochopili čin ženy. Podle nich na to měla plné právo.
PSALI JSME: CIZINEC VRÁTIL FENĚ JEJÍ UKRADENÉ ŠTĚNĚ: REAKCE ČTYŘNOHÉ MATKY DOJALA SPOUSTU LIDÍ NA INTERNETU
PŘIPOMÍNÁME: NOVOMANŽELÉ SI NA SVATBU OBLÉKLI TEPLÁKY: NÁZORY NA INTERNETU SE ROZDĚLILY
Česko se stále nevzpamatovalo ze zprávy o odchodu herce Jan Potměšil, jehož životní příběh byl…
Smrt herce Jana Potměšila zasáhla jeho okolí. Mezi těmi, kdo jeho odchod nesou obzvlášť těžce,…
Kateřina Kaira Hrachovcová, která si dlouhodobě razí vlastní cestu a nebojí se jít proti proudu,…
Odchod herce Jana Potměšila zasáhl veřejnost o to silněji, že ještě před časem otevřeně mluvil…
Českou kulturní scénu zasáhla smutná zpráva. Ve věku 60 let odešel herec Jan Potměšil, jehož…
Napětí mezi Hradem a ministerstvem zahraničí znovu vybublalo na povrch – a tentokrát to nebylo…