“Je neuvěřitelně zručná a šikovná”: Kdo se ve dnešní době pečuje o chalupu Heleny Růžičkové

Helena Růžičková byla jednou z nejlepších hereček v České republice. Měla nádherné děti a vnuky, ale bohužel neměla normální vztah se svou snachou, která se také jmenuje Helena.

Helena Růžičková/Zdroj: youtube.com

Její snacha byla 3.manželkou jejího syna Jiří, který také bohužel zemřel. Známá herečka měla chalupu ve Slatině, kterou sdělila snacha. Portál Extra touto chalupu navštívil a zjistil, že se snacha i ve dnešní době nádherně stará o oblíbené místo známé herečky.

Růžičková svou chalupu moc milovala, natolik, že strávila na ni poslední léta svého života. Bohužel, známá herečka zemřela v nemocnici před 17 lety. Místní obyvatele natolik herečku milovali, že ve Slatině postavili na její počet žulový památníček.

Helena Růžičková/Zdroj: youtube.com

Snacha po smrti známé herečky chalupu zdědila, a ve dnešní době je známo, že tam doteď bydlí. Chalupa zůstala ve stejném stavu, jako byla i před 17 lety.

Známý režisér Zdeněk Troška prozradil, že byl i uvnitř domu. Navštívil chalupu, kdy se setkal před dvěma lety s vnučky Heleny Ružičkové. “Helenka tam všechno nádherně opravila. Je neuvěřitelně zručná a šikovná. Seče, oře, všechno děla,” řekl známý režisér.

Zdeněk Troška/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HEREČKA VERONIKA GAJEROVÁ JE NUCENA PLATIT DLUHY: NYNÍ PRACUJE VE VELKÉ FIRMĚ A ZMĚNILA SVŮJ OBOR

PŘIPOMINAME: ČESKO ZTRATILO DALŠÍ VÝZNAMNOU OSOBNOST: OPUSTILA TENTO SVĚT HEREČKA HANA MACIUCHOVÁ

Share