Categories: Dnes

Jaro je čas pro lásku: horoskop lásky na březen 2021

S příchodem jara všichni chceme lásku, romantiku, něhu, teplo. Horoskop lásky na březen 2021 vám řekne a řekne vám, která znamení najdou lásku, jejíž city se jen prohloubí a pro koho tentokrát není příliš příznivá.

Pár/zdroj: syl.ru

Beran

Horoskop/zdroj: syl.ru

Komunikace je vaší nejvyšší prioritou v tomto roce. Rádi trávíte čas ve společnosti. Od soboty 6. března se milenci a přátelé budou chovat nepředvídatelně. Začnete hledat alternativy. Možná pocítíte touhu po tom, co bylo dříve. Pamatujte však, že váš starý styl vztahů vyžaduje určité úpravy, takže musíte hledat jiný základ.

Býk

Pár/zdroj: syl.ru

V březnu 2021 na vás čeká láska. Přátelé se na vás obrátí s žádostí o podporu a jejich pomoc vám v budoucnu poskytne příležitost uspořádat si svoje.

Blíženci

Žena/zdroj: syl.ru

Láska je letos na vaší straně. V březnu 2021 splníte své milované sny. Budete v pokušení zůstat tam, kde jste byli, a přijmout status quo, ale budete se chtít otestovat. Nakonec je méně riskantní vyzkoušet něco nového než očekávat, že vše zůstane statické a stabilní.

Rak

Pár/zdroj: syl.ru

Někdo vám dá rady a signály, ale neodhalí svou skutečnou touhu. Tito lidé uvidí dočasné změny ve vašem osobním životě v roce 2021 a pochopí, že jste svobodní. Uzdravení narušených vztahů je správná cesta.

Lev

Na začátku března budete ochotni jednat a začít odhodlaně bránit svou pozici. Převezmete iniciativu v lásce. Pokud vás někdo začne nutit, abyste se rozhodli, nezapomeňte, že máte čas si věci promyslet.

Panna

Horoskop/zdroj: syl.ru

Staré příležitosti, ke kterým se čas od času vrátíte, vám připomenou, že tam stále jsou. A 8. března je váš vrchol energie, zábavy a štěstí.

Váhy

Horoskop/zdroj: syl.ru

V souladu s horoskopem z března 2021 budete schopni vyřešit ve svých osobních záležitostech všechny hádanky, které vás dlouhodobě pronásledují. Někdo z vaší minulosti nečekaně zavolá a nabídne vám nové příležitosti. Nespěchejte však souhlasit. Hvězdy doporučují hledat něco nového.

Štír

Pár/zdroj: syl.ru

Budete otevřeni změnám a uvítáte nové kariérní příležitosti. Ze všech znamení jste nejlepší ve využívání revolučních energií doby.

Střelec

Horoskop/zdroj: syl.ru

Opravdu budete chtít jít na cestu a zažít něco nového, ale ve vašem domě budou nevyřešené problémy. Dostanou se vám do cesty.

Kozoroh

Pár/zdroj: syl.ru

Vaše cíle zvítězí nad vámi, dokonce i podle vašich vlastních standardů. V březnu je konkurence nevyhnutelná, ale je lepší se soustředit na své schopnosti než se snažit ovlivňovat světy jiných lidí.

Vodnář

V první polovině března prokážete, čeho jste schopni. Vždy jste to věděli, ale teď to chcete všem předvést. V březnu budete méně přemýšlet o penězích a dopřejete si něco velmi dobrého.

Ryby

Podle horoskopu na březen 2021 se budete ve svém vlastním prostoru cítit pohodlně. Myšlenka odloučení v oáze představivosti bude pro vás neuvěřitelně lákavá. Pokud jste sami, můžete dosáhnout úžasných výsledků.

PSALI JSME: NAVZDORY VŠEM PŘEKÁŽKÁM JEJICH LÁSKA ZVÍTĚZILA: CO ŘÍKÁ BRIGITTE MACRONOVÁ O SVÉM OSOBNÍM ŽIVOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: POUZE LASKAVOST NÁS ČINÍ LIDMI: ŽENA BEZ DOMOVA VYCHOVALA ŠTĚNĚ A HLEDÁ MU TRVALÉ BYDLENÍ

solya.veklenko@gmail.com

Recent Posts

EMA objasnila prohlášení o spojitosti mezi vakcínou od firmy AstraZeneca a trombózami

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) dosud „nedospěla k závěru“, že existuje souvislost mezi vakcínou…

11 minutami ago

WHO se postavila proti zavedení vakcinačních pasů pro cestování mezi zeměmi: Dánsko ale už zavedlo koronavirové pasy

Světová zdravotnická organizace zatím nepodporuje zavedení povinných vakcinačních pasů pro cestování mezi zeměmi. Uvedla to…

53 minutami ago

Nestandardní milostný příběh: Jak žijí spolu Američanka a Rus

Neobvyklý pár z USA upoutal pozornost uživatelů. Američanka Victoria Roland a Rus Fedor Shirin aktivně…

3 hodinami ago

Tatínkova láska: video, jak se kocour seznamuje se svými koťaty, dobylo sociální síť

Třetí den po porodu kočky s přezdívkou Chloe se majitelka rozhodla pustit ke koťatům jejích…

3 hodinami ago

Vláda schválila, že v pondělí se rozvolní: Karel Havlíček uvedl, co se od 12. dubna otevře

K výraznému rozvolňení opatření dojde již 12. dubna, kdy skončí mouzový stav. Například už budou…

3 hodinami ago

Majitelé si mysleli, že mají doma obyčejnou sochu. Její tajemství vyvolalo otázku: jak někdo mohl ji považovat za harampádí

Obyvatelé Skotska, jejichž jména nejsou známa, se začátkem dubna stali účastníky britského televizního pořadu Antiques…

4 hodinami ago