Jak vypadá manželka nejkrásnějšího Araba na světě: Jeho volba vyvolala bouři rozhořčení

Jeho volba vyvolala bouři rozhořčení, protože se oženil s „příliš obyčejnou“ dívkou.

Lze ho nazvat sex symbolem arabského světa. Omar Borkan Al Gala je básník, fotograf a model z Iráku. Muž je velmi pohledný a všechny ženy na Středním východě po něm vzdychají.

Omar Borkan Al Gala / Zdroj: themood.site

Krása Omara dokonce saudskoarabské úřady přivedla do rozpaků. Rozhodly se ho vykázat ze země, vzhledem k tomu, že nadměrná přitažlivost mladého Araba je pro místní dívky a ženy špatná.

Omar Borkan Al Gala / Zdroj: themood.site

Ale díky tomuto incidentu se básník stal ještě populárnějším. Byl nazýván nejkrásnějším mužem. Omar se doslova koupe v paprscích ženské lásky a pozornosti. Dívky a ženy mu na jeho sociálních sítích často vyznávají lásku. A některé dokonce anonymně darují Omarovi drahá auta.

Omar Borkan Al Gala / Zdroj: themood.site

Atraktivní muž dokázal z tohoto daru matky přírody mít značný užitek. Každý jeho zářivý úsměv v reklamách nebo na přehlídkovém molu stál agenturám miliony dolarů.

Luxusní domy v Dubaji, Vancouveru, velký vozový park zahraničních automobilů. Je jen krátký seznam toho, co dnes vlastní arabský básník.

Yasmin Oweida / Zdroj: themood.site

Kdo je milovanou ženou fešáka Omara?

Blízkým východem se přehnalo obrovské zklamání. Ukázalo se, že Omar má jen jednu manželku a je „příliš obyčejnou“.

Yasmin Oweida / Zdroj: themood.site

Manželkou fešáka je návrhářka Yasmin Oweida ze Saúdské Arábie. Beznadějně zamilované do Omara arabské dívky si nechodily daleko pro hrubé slovo. Možná jako jeho manželku si představovaly rajskou gurii s něžnými křídly: koneckonců jen takové stvoření bylo hodné jejich idolu.

Yasmin Oweida / Zdroj: themood.site

Žije se svou milovanou manželkou a malým synem v Kanadě. A podle fotografie prostě zbožňuje Yasmin, jedinou ženu na světě, které dal své srdce.

Myslíme si, že jsou velmi krásný pár.

Omar Borkan Al Gala a Yasmin Oweida / Zdroj: quien.com

PSALI JSME: „VELMI PODOBNÉ JEJICH OTCI“: JAK VYPADAJÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ DVOJČATA NA SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: JEJÍ TVÁŘ JE „NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SVĚTĚ“. JAK VYPADÁ 19LETÁ YAEL SHELBIA

Share