Categories: Dnes

Česká zpěvačka přišla o levou ruku: přátelé nyní prosí veřejnost o pomoc

V lednu zpěvačka Šárka Šáren Makovcová utrpěla vážná zranění během autonehody. I když se lékaři snažili, přišla o ruku a nyní shání peníze na speciální protézu. Píše o tom web tn.nova.cz.

Zpěváčka účinkuje především v Rockopeře a její kamarádi se nyní snaží najít peníze, aby své kolegyni usnadnili život speciální protézou.

Šárka Šáren Makovcová / Zdroj: blesk.cz

„Vteřina, která změní život. Ta moje nastala jednu lednovou nedělní noc na zasněžené silnici,“ uvedla Makovcová s tím, že se během autonehody její dcerka nezranila, ale umělkyně přišla o levou ruku.

Nyní má založenou speciální stránku, která je věnována sbírce. Zpěvačka nechce ztrácet životní optimismus kvůli jedné vteřině nepozornosti.

Makovcová přiznává, že bez ruky to má složité a popisuje, jak jí chybí doteky všech deseti prstů a možnost dělat obyčejné věci, o které nyní přišla.

Nyní proto chce dosáhnout na bionickou protézu, aby se mohla naplno věnovat svým nejbližším. Přátelé z Rockopery se snaží své kolegyni pomoct a pomoci Facebooku vyzývají lidi, aby umělkyni přispěli.

Šárka Šáren Makovcová / Zdroj: blesk.cz

K úterý bylo vybráno jíž přes 720 tisíc korun. Celkem je ale potřeba dostat dohromady 1 milion korun.

Psali jsme:„Naši hostivickou babičku si dnes v noci v tichu povolali do nebe“: Jiří Strach ztratil svou „náhradní babičku“

PSALI JSME: BOLEK POLÍVKA RUŠÍ PŘEDSTAVENÍ V DIVADLE: CO SE POPULÁRNÍMU HERCI STALO

PŘIPOMÍNÁME: BAGÁROVÁ A MURADOV JSOU ZNOVU SPOLU: ZPĚVAČKA UVEDLA, CO PLÁNUJÍ DĚLAT DÁL A ZVEŘEJNILA DOJEMNÉ VIDEO PRO SVÉHO PARTNERA

Jakub Novotný

Recent Posts

„Tohle mi ublížilo,“ zaznělo v podcastu. Hádka Koktové a Hanychové rozdělila fanoušky

Společná práce, úspěšný podcast a dlouhodobá spolupráce. Přesto mezi Agátou Hanychovou a Ornellou Koktovou znovu…

7 minutami ago

Prachař bez slitování: Veřejně zesměšnil Mišíka a rozpoutal bouři

Herec David Prachař se postaral o pořádný rozruch na sociálních sítích. Z původně nenápadného hudebního…

8 minutami ago

Leoš Mareš prý nebude sám v éteru: Kdo zaplní prázdné místo po Hezuckém

Budoucnost jednoho z nejikoničtějších ranních pořadů českého éteru začíná po těžkých dnech nabírat konkrétnější podobu.…

8 minutami ago

Velké gesto oblíbeného komika: Štěpán Kozub poslal 100 tisíc na pomoc nemocným dětem

Štěpán Kozub znovu ukázal, že jeho talent nekončí u ostrých point a vyprodaných sálů. Komik…

8 minutami ago

Po těžkých dnech únik k oceánu: Monika Marešová ukázala foto s dcerou

Po týdnech, které byly pro rodinu Marešových emočně velmi náročné, se Monika Marešová znovu připomněla…

19 hodinami ago

Karel Šíp otevřeně o rodinné bolesti: Co stojí za tím, že syny nevídá

Karel Šíp patří k osobnostem, které už desítky let baví celé generace diváků. Za úsměvy,…

19 hodinami ago