Je mi 50 let. A nemám ráda, když někdo přijde na návštěvu ke mě domů

Mnozí mě možná budou soudit, ale je mi to jedno. Miluji lidi a své přátele, prostě se mi nelíbí, když přijdou do mého domu.

Nedávno jsem oslavila své padesáté výročí a začalo to, byla jsem unavená ze všeho.

V poslední době jsem byla připravena přijímat všechny ve svém domě. A teď nechci nikoho vidět.

Po posledních shromážděních jsem nemohla ve svém bytě dva dny dát věci do pořádku. Před tím jsem strávila celý den vaření a pak další dva čištění. Proč to všechno potřebuji, jsem příliš líná.

žena/Zdroj: nastroy.net

Když přemýšlím o tom, jaké to bylo dříve, je mi z toho špatně. Pár dní předem jsem začínala vařit maso, zeleninu na saláty. A ty těžké tašky, které jsem přinesla z obchodu. A když hosté přijdou, položte každému z nich, ujistěte se, že talíře nejsou prázdné, že jsou čisté. Stručně řečeno pracujete jako kuchařka, číšnice, myčka na nádobí a uklízečka a vše je to spojeno do jednoho. To stačí, mám toho dost.

K čemu je to, pokud existují speciálně vyškolení lidé, nerozumím. Nyní všechny svátky a setkání s hosty trávím v restauraci nebo kavárně. Za prvé, utratí se méně času a peněz a vůbec vás neomrzí. A po odpočinku už nemusíte nic dělat, prostě jste přišli domů a šli spát.

ruce/Zdroj: nastroy.net

Uvědomila jsem si, že celý život jsem pro někoho pracovala a teď chci žít sama pro sebe.

Udělala jsem si pravidlo volat kamarádce v poledne a jít s ní do nejbližší restaurace, kde se podávají takové lahodné dezerty. Proč jsem to předtím nedělala, nerozumím.

Asi všechny ženy mi budou rozumět, co se týče přijímání hostů u vás doma. Hlava okamžitě začne bzučet z toho, co je třeba udělat.

žena/Zdroj: nastroy.net

Samozřejmě, pokud ke mně přijde kamarádka, pustím ji dovnitř a pohostím ji čajem, ale je lepší se dohodnout, že půjdeme do kavárny.

Doporučuji všem ženám, aby si nemyslely, že v restauraci utratíte spoustu peněz. Doma utratíte více, a to nejen peníze, ale také energii.

PSALI JSME: Partnerka známého miliardáře je těhotná: Jak se cítí Lilia Khousnoutdinová

PŘIPOMÍNÁME: Je mi 49 let, miluji samotu, nepotřebuji nikoho kolem. Kamarádky říkají, že je to divné

Share