Mýval/ Zdroj: YouTube
Američanka se po šesti měsících vrátila do svého bytu. A byla překvapena, když uviděla, že se tam koná party. Hlavními hosty byli mývalové.
Mýval/ Zdroj: medialeaks.ru
Hayley Iliffová studuje na Floridské univerzitě. V červnu studentka složila zkoušku, sbalila si věci a koupila si letenky domů do New Yorku. Tam ji čekal skutečný nepořádek.
Mývali/ Zdroj: medialeaks.ru
Ukázalo se, že do jejího bytu vlezli mývali. Při hledání cesty ven začala zvířata rozhazovat všechno kolem sebe.
Dívka byla velmi ohromená a udělala pár fotek. Pak usoudila, že se s tím sama nevyrovná a kontaktovala službu pro zvířat.
Mýval/ Zdroj: medialeaks.ru
Její problémy ale tím neskončily. Když Hayley čekala na pomoc profesionálů, z otvoru ve stropu se objevilo několik dalších mývalů.
Celkově majitelka napočítala pět zvířat. Studentka zatím neví, kolik bude stát oprava bytu po lesní párty.
PSALI JSME: V LESE BYLO NALEZENO NEZNÁMÉ ZVÍŘE: POD VRSTVOU ŠPÍNY SE SKRÝVAL SKUTEČNÝ FEŠÁK
PŘIPOMÍNÁME: RODINA VZALA PSA Z ÚTULKU A NECHÁPALA, PROČ V NOCI ZVÍŘE NESPÍ A KOUKÁ NA NICH
Královna české populární hudby Yvetta Simonová dnes slaví úctyhodných 97 let. Přestože by mnozí v…
Zpěvačka Markéta Konvičková, která už několik let svádí statečný boj s nemocí, si dopřála něco,…
Z vyjádření hudebníka Jarka Šimka, který dlouhá léta spolupracoval s tragicky zesnulou Ivetou Bartošovou, běhá…
Česká republika se probudila do smutného dne. V úterý ráno dorazila zpráva, která zasáhla nejen…
Po smrti zpěvačky Aničky Slováčkové se pozornost veřejnosti znovu obrátila k jejímu odkazu – nejen…
Mariana Prachařová, která je dcerou herecké dvojice Dany Batulkové a Davida Prachaře, opět vzbudila pořádný…